VšĮ Aukštaitijos plaukimo - triatlono akademija

Stovyklos

Mini treniruočių stovyklą triatlonininkams, akcentuojant plaukimo techniką.

Stovyklos programa

 • Penktadienis

  17-18 - atvykimas į viešbutį
  18-20 - plaukikų pratimai salėje, vandenyje, filmavimas
  20:30 - vakarienė
 • Šeštadienis

  8-9 - rytinis bėgimas iki Palūšės
  9:30 - pusryčiai
  11-13 - plaukikų pratimai salėje, vandenyje, filmavimas
  13:30 - pietūs, filmuotos medžiagos aptarimas
  17-19 - plaukikų pratimai salėje, vandenyje
  19:30 - vakarienė
 • Sekmadienis

  8-9 - rytinis bėgimas į žiemos sporto centrą
  9:30 - pusryčiai
  11-13 - plaukikų pratimai salėje, vandenyje
  13:30 - pietūs
  15-16:30 - krosas nacionalinio parko miškais

Akimirkos

Plaukimo pratimai

TURITE KLAUSIMŲ?

VšĮ Aukštaitijos plaukimo – triatlono akademijos vadovas Eugenijus Rakitinas 

INFORMACIJA

Vieta:

Ignalina


Data:

kovo 4-6 d.

TRENERIS

Eugenijus Rakitinas

Pagrindinis stovyklos treneris ir koordinatorius

Per 16 metų trenerio karjerą Ignalinoje paruošė 2 Lietuvos plaukimo sporto meistrus, 2 Lietuvos čempionus, 4 kandidatus į meistrus, 3 EJOF dalyvius, 1 Europos jaunimo čempionato dalyvį, 2 įvairių amžiaus grupių Lietuvos rekordininkus. Pats vis dar aktyviai dalyvauja įvairiose triatlono ir plaukimo
varžybose.

ATSILIEPIMAI

Labas, Eugenijau, ačiū dar kartą už stovyklą. Ignalina, kaip vieta, gera stovyklai - baseinas, gražios vietos, viešbutis. Kaina gera - gauni ir treniruotes, ir apgyvendinimą, ir maistą. Esi pats plaukikas, tai puiku gauti šioje srityje profesionalių įžvalgų ir turėti per dieną kelias skirtingas treniruotes, filmuotą medžiagą. Pasiūlymas - padirbėti su stovyklos viešinimu - atsitiktinai pamačiau Facebook, kitaip nebūčiau sužinojęs apie tokį dalyką. Sėkmės 🙂

Kazimieras Vasiliauskas

Ačiū už suorganizuotą stovyklą, smagu buvo pakeisti aplinką. Ką galima patobulinti: -Plaukimo analizę. Pafilmuoti kiekvieną plaukiantį iš įvairesnių kampų bei plačiau ne tik paanalizuoti ties kokiais pratimais reik daugiau dirbti norit pašalinti netikslumus. Kas patiko: -Pratimų įvairovė plaukimo treniruotėje bei supratimas apie jų būtinybę bei naudą. Iki greito:)

Linas Vaupšas

I have attended swim training by Eugenijus regularly almost a year now including two weekend camps. Those I think are good for any triathlete wanting to improve their swimming skills and take a weekend off from their regular activities to focus on it. Ignalina is a fantastic place overall for sports surrounded by a regional park and many lakes and also the pool is good and not too busy. From the camp you get your personal swim analysis, right drills and gym exercises to take home with you to continue to improve your swimming so overall I recommend it to everyone.

Aki Kakko

Šauniai suorganizuota stovykla, su labai gerai subalansuota programa. Plaukimo treniruočių metu atlikti plaukimo pratimai, daryta video medžiaga ir trenerio patarimai padėjo pamatyti plaukimo technikos klaidas bei taisytinus dalykus. Be to, plaukimo treniruotės ir papildomi pratimai salėje pagerino žinias, apie plaukimo įgūdžių tobulinimą. Bėgimo trasos taip pat buvo parinktos gerai ir pagal atstumą, ir pagal sudėtingumą. Rekomenduoju stovyklą visiems, kas nori sportiškai aktyviai ir produktyviai praleisti savaitgalį! Ačiū treneriui Eugenijui!

Paulius Urbonas